Znakování s miminky na NOVĚ

Znakování s miminky na NOVĚ

Odeslatod Tereza v 20 dub 2008, 17:07

V dnešních Střepinách na TV Nova ve 22.05 hod můžete vidět reportáž o znakování s miminky. Reportér natáčel na našem semináři, mluvil s maminkami, které s dětmi již znakují nebo se do znakování s miminky chtějí pustit. V pořadu se k přínosu znakování s miminky budou vyjadřovat také dětská lékařka a dětská psycholožka. My sami jsme reportáž zatím neviděli, ale už teď víme, že bude mít něco přes
4 minuty. Takže večer v deset zasedněte spolu s námi k televizi :) . My budeme doufat, že se reportáž povedla (nevíme jak to sestříhali ;) ), a že vás zaujme. Těšíme se na vaše ohlasy.
Tereza

Re: Znakování s miminky na NOVĚ

Odeslatod labutka v 22 dub 2008, 21:34

Hezký večer,
včerejší reportáž na Nově byla moc zajímavá a hned co dnes dcera ulehla,tak jsem začala pátrat na internetu po informacích. Malá se nám narodila předčasně v 7 měsíci a všichni vyhrožují jak bude opožděná (čemuž už teď nevěřím). Myslím si,že i touto formou,by se dal navázat plnohodnotný kontakt.
Moc děkuji, Zuzana z Říčan
labutka

Odeslatod Tereza v 24 dub 2008, 22:08

Dobrý den,
jsem ráda, že se Vám reportáž o znakování s miminky líbila. :) .
Tereza

Odeslatod mamina v 29 dub 2008, 09:02

Dbrý den,
také jsem viděla reportáž o znakování.Mám 11 měsíčního syna a znakování pomalu začínáme.A ráda říkám je to moc fajn zážitek :) .
U prvního syna jsem to nepoznala a je to velká škoda :( .Mé první skušenosti jsou však s Baby Sings jejich knížkou a DVD.
Však po tom co jsem viděla reportáž na tv.NOVA,jsem neváhala a koukla na stránky znakování s miminky.No a neprodleně jsem zakoupila Vaši knížku.Mám velkou radost z malejch pokrokú mého syna :lol: je to nádhera.Přeji krásnej den mamina :)
mamina

Zpět na Novinky