Zprovoznění www.znakovanismiminky.cz

Zprovoznění www.znakovanismiminky.cz

Odeslatod Tereza v 23 led 2008, 21:24

Vítáme vás na našich www stránkách. Doufáme, že se vám budou líbit, že vás budou bavit, inspirovat vás a motivovat, a že se po registraci do diskuse stanete i jejich spolutvůrci. Těšíme se na vaše dotazy, připomínky i vlastní příspěvky. Moc nám záleží na tom, aby vám tento web přinesl nejen informace, ale i nová dobrodružství v životě s vaším dítětem (nebo s vašimi dětmi ;) ).
Tereza

Re: Zprovoznění www.znakovanismiminky.cz

Odeslatod aninaHTF v 24 led 2008, 01:08

Ahoj tyhle stranky jsou moc zajimavy, moc se mi libi...budu sem chodit i kdyz vlastni deti zatim nemam...to se doufam muze ;) tak se tesim na nove prispevky a aktuality
aninaHTF

Odeslatod Tereza v 24 led 2008, 11:07

Samozřejmě vítáme i návštěvníky zatím bezdětné. Však ono se to snadno může změnit. :)
Tereza

Odeslatod Daniela v 25 led 2008, 15:38

dobrý deň, kontak na túto stránku mi poslal kamarátka z Čiech a musím povedať, že ma hneď zaujala. Sama mám doma 1,5 ročné dievčatko a môžem povedať, že som sa celkom "pobavila", keď som zistila po prehliadaní tých znakov, koľko z nich naša malá používa. Takže niečo na tom bude-:))Nemáte ich v zásobe aj viac?
Daniela

Odeslatod Tereza v 25 led 2008, 18:14

Dobrý den, jsem ráda, že se k vám kontakt na naše www stránky dostal. Jak sama víte z vlastní zkušenosti s Vaší dcerkou, pro děti, které ještě nemluví, je přirozené používat ke komunikaci přirozená gesta a znaky. Je skvělé, že si těchto gest a znaků všímáte. Když Vaší dceři začnete podle jejích a Vašich potřeb cíleně nabízet znaky další (nebo samozřejmě podle potřeb dalších osob, které jsou s dítětem v kontaktu), bude se znaková a v souvislosti s tím i slovní zásoba Vaší dcery rozvíjet až překvapivě rychle.
V knize, která by měla vyjít v únoru (informace o ní najdete pod odkazem Produkty), je znaků ve slovníčku bezmála osmdesát - plus asi dvacet fotografií naší znakující dcery.
Na vložení dalších fotografií na tento web pracujeme ;) . Takže se na naše stránky vracejte a jistě uvidíte, že se jejich obsah rozrůstá. Pokud máte fotografie Vaší dcery, jak používá přirozená gesta, anebo nějaké příběhy takzvaně "ze života se znakujícím dítětem" a chcete se o ně podělit s návštěvníky tohoto webu, rádi je na naše stránky zařadíme :) . Můžete nám je poslat na mail.
Pokud máte nějaký dotaz na konkrétní znak, ráda jej zodpovím třeba prostřednictvím diskuse, anebo se můžete obrátit i na email znakovanismiminky@seznam.cz.
Tereza

Odeslatod Fifa3007 v 20 dub 2008, 22:46

Dobrý den,
dnes jsem viděla reportáž o znakování na Nově a jsem nadšená. Mám 8,5 měsíčního synka a chtěla bych se s ním tak trošku víc "pobavit" :lol: . Ráda bych si objednala knihu o znakování a také mám dotaz, kdy a jaká je případná možnost přihlásit se na seminář. Stránky se mi líbí, prostě mi to nedalo a hned jsem to šla zkusit dohledat a moc mne to potěšilo. Zatím díky S.
Fifa3007

Kniha a seminář

Odeslatod Tereza v 21 dub 2008, 11:35

Dobrý den, jsem moc ráda, že Vás znakování s miminky zaujalo. Z vlastní zkušenosti mohu tento přirozený způsob komunikace skutečně doporučit. Knihu si můžete koupit buď v jakémkoliv knihkupectví, do kterého dodává knihy nakladatelství Grada, anebo přímo na našem semináři. Na těchto stránkách v menu pod ikonou Semináře najdete termíny i místo konání seminářů znakování s miminky. Jsou tam také podrobnosti týkající se obsahu semináře atd. V termínu 25.4. je ještě volné místo, takže pokud máte zájem, přihlašte se prosím prostřednictvím našeho emailu. Další termíny seminářů zveřejníme na našich www v nejbližších dnech.
Tereza

Odeslatod mamina v 26 dub 2008, 09:46

Dobrý den,
také jsem videla reportáž o znakování.Mám 11 měsíčního syna a znakvání se pomalu učíme. :) A ráda říkám je to mooc fajn zážitek.
U prvního syna jsem to neznala a je to škoda :( .Mé první skušenosti jsou však s s Baby Sings jejich knížkou a DVD.Však po tom co jsem
videla reportáž na tv. NOVA jem neváhala a koukla na stránky znakování s miminky.No a neprodlene jsem zakoupila Vaší knížku.
Mám velkou radost z malejch pokroku mého syna je to nádhera. :lol: Přeji krásnej den mamina. ;)
mamina

Zpět na Novinky