Seminář ve vašem mateřském centru

Pokud je ve vašem mateřském centru o znakování s miminky zájem, rády u vás seminář uspořádáme. Seminář je celkem tříhodinový. Technickými požadavky z naší strany jsou: televize se vstupem pro videokameru nebo DVD přehrávač s televizí (nebo dataprojektor), abychom mohly promítnout videa.

Pokud je to možné, chceme sedět s účastníky v kruhu na zemi. Máte-li k dispozici dvě místnosti, v jedné může probíhat seminář a ve druhé by mohly být děti starší 10 měsíců s doprovodem (tak to standartně máme my). Na druhou stranu pokud máte jinou osvědčenou praxi s dětmi na seminářích (například vlastní hlídání), rády se přizpůsobíme. Záleží na tom, zda se semináře účastní rodiče sami nebo s dětmi - děti, které se již samy pohybují, je trochu obtížné uhlídat, a zároveň se soustředit na seminář.

Pro seminář preferujeme dopolední hodiny, obvykle od 9 do 12 hod. Můžeme se přizpůsobit i se seminářem, který by se konal například v podvečer. Pokud nám napíšete den, který se vám hodí a časový horizont (ve kterém týdnu – či rozpětí dvou) uspořádání semináře plánujete, domluvíme se na datech (abyste měli na výběr) a napíšeme vám je.

Cena semináře je fixní pro jednu skupinu účastníků. Účastníků může být maximálně 10. Ve větším počtu už seminář nemůže být interaktivní. Informace o ceně vám v případě vašeho zájmu pošleme emailem. Můžete kontaktovat přímo instruktorku z vašeho (či z nejbližšího) kraje. Kontakty na instruktorky najdete v sekci Termíny seminářů.

K propagaci semináře můžete využít letáčky, které vám v případě vašeho zájmu pošleme emailem.
Sdílet na Facebooku

Valid XHTML 1.0 Strict