Témata • Magnety se znaky

Magnety se znaky

Objednáváte-li si knihu Jak se domluvit s kojencem a batoletem, můžete si k ní nyní objednat i sadu tří magnetů se znaky znakování s miminky. Na magnetech jsou obrázky se znaky z knihy Jak se domluvit s kojencem a batoletem, které můžete používat v komunikaci se svým dítětem. Magnety můžete připevnit na ledničku nebo na kterýkoliv jiný kovový povrch, abyste je měli vždy po ruce. Magnety jsou barevně odlišeny:

 • Na bílém magnetu jsou znaky činností, se kterými se denně setkáváte: PÍT (z hrnku, z láhve), MLÉKO (aneb KOJENÍ), KOUPAT SE, JÍST, SPÁT.
 • Na žlutém magnetu jsou znaky předmětů, které spolu s vaším dítetem denně používáte a je tedy vhodné s nimi znakování začít: SVĚTLO, KNIHA, BOTY, PIŠKOT, AUTO a BALON.
 • Na červeném magnetu jsou znaky, které určitě doporučujeme do komunikace s vaším dítetem zařadit, potože vám v mnohém ulehčí nejen následující situace:
  JEŠTĚ - stolování, hraní, přání
  BOLEST - u lékaře, pláč, u kterého nevíte příčinu, pláč v noci
  POZOR - upozornění, získání pozornosti, důraz na pravidla a hranice
  HOTOVO - u lékaře, dokončování činností, stolování
  ŠIKOVNÝ – pochvala, sdílení radosti

magnety

Rozměr magnetů je 8x8cm. Magnety si můžete objednat spolu s knihou Jak se domluvit s kojencem a batoletem (cena s knihou je 240,-Kč, kniha sama stojí 170,-Kč) nebo samostatně (70,-Kč). Poštovné je v obou případech 65,-Kč.Sdílet na Facebooku

Valid XHTML 1.0 Strict